yaLovaTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yaLovaTR.com

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Michael Skibbe'den Açıklamalar

YazarMesaj
0sP!T0.
uye
uye

Erkek

Michael Skibbe'den Açıklamalar Empty
MesajKonu: Michael Skibbe'den Açıklamalar   Michael Skibbe'den Açıklamalar Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 9:13 pm

cheers
Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe, sabah yapılan antrenmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Skibbe, açıklamasında şunları söyledi:

"Eksiklerimiz olmasına karşın Almanya'da iyi maçlar çıkardığımızı düşünüyorum ama eksik oyuncularımıza gerçekten ihtiyacımız olduğunu da gördük. Özellikle defans alanında çok iyi işler başardık. Emre’nin takıma çok iyi katıldığını, çok iyi oynadığını gördük. Mehmet Topal’ın orta sahada çok iyi işler çıkardığını gördük. Ben eksiklerimize karşın iyi çalıştığımızı düşünüyorum Almanya’da."

"Antrenmanlarda özellikle gol yollarındaki sıkıntıları aşmak üzerine çalışıyoruz. Fakat dediğim gibi eksikler; örneğin bir Lincoln’ün birkaç gün içerisinde bize katılacak olması, öyle zannediyorum ki bizi skor anlamında rahatlatacaktır. Şu anda yaptığımız çalışmaların çoğu da sizin de gözlemleyebileceğiniz gibi bu yönde zaten."

"Henüz tam olarak Steaua maçına hazır değiliz. Daha maça bir hafta, on gün gibi bir vakit var. Gelecek hafta maç gününe kadar biz hazırlıklarımızı tamamlayacağız. Servet geri dönecek, Emre ve Lincoln gibi tedavisi tamamlanmak üzere olan arkadaşlarımız var. Öyle zannediyorum ki birkaç gün içerisinde, eksiklerimizin bir kısmının bize katılmasıyla, takım daha da güçlü olacak."

"Maç formu tutmak için böyle bir eleme turu maçından önce birkaç lig maçı oynayabilseydik belki daha iyi olurdu. Fakat yine de şimdiye kadar yaptığımız antrenmanlarda da hazırlık maçlarında da biz iyi bir çalışma gösterdik. Ben bunun semeresini alacağımızı düşünüyorum

Michael Skibbe'den Açıklamalar
1 sayfadaki 1 sayfası